KiK

O nás

KiK – skvelá móda a doplnky za výhodné ceny !

V KiK nájdete každý deň nové nápady pre vzhľad a fantastické výrobky pre vašu rodinu. Príďte do KiK a objavte skvelé a trendy oblečenie najlepšej kvality za najvýhodnejšie ceny. Urobte si svoj vlastný štýl vďaka nášmu širokému módnemu sortimentu pre dámy, pánov, aj v nadmerných veľkostiach, a deti.

KiK vás prekvapí mnohými výrobkami pre váš domov – od kuchyne cez spálňu, až po balkón a záhradu. A pre malých má tiež vždy niečo: pridajte sa a pozrite si našu ponuku detských hračiek a skvelých písacích potrieb a potrieb pre malých remeselníkov.

KIK. Kto sme.

Otvorením prvej predajne KiK v Düsseldorfe-Gerresheim v roku 1994 položil zakladateľ Stefan Heinig základy pre jeden z najúspešnejších príbehov spoločnosti v nemeckom maloobchodnom predaji. Úspech firmy KiK Textil a Non-Food s.r.o. je založený na vývoji nového obchodného modelu: Textilný diskont.

V súčasnosti sa KiK nachádza medzi desiatimi najväčšími maloobchodnými predajcami v Nemecku a prevádzkuje viac ako 3 400 obchodov v Európe – z toho 2 600 v Nemecku.

Ponuka kvalitatívne dobrého a pritom cenovo výhodného oblečenia je našou hlavnou činnosťou a predstavuje približne 70% celkového sortimentu. Ponuku dopĺňa náš nepotravinový tovar.

Viac ako 24 000 zamestnancov prispieva k medziročným nárastom počtu predajní a úspechu KiK.

ci_kik-logo_300dpi

Kontakt.